KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14413488
nr 1441 3488
Oidentifierad konstnär. Signerad, blomsterstilleben. Olja på duk, 45x34cm, yttermått inklusive ram: 61x52cm
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 10 januari 2022
kl 19:46:02
100 kr
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr
400 kr
500 kr